گالف دارو - داروخانه اینترنتی

تاریخچه برند شون و معرفی ماسک های برند شون

تاریخچه برند شون و معرفی ماسک های برند شون

 

 

معنی شون چیست؟

 

 

 

شون (Schön) لغتی آلمانی به معنی زیبایی است. از نظر ما زیبایی طبیعی و ماندگار، زیبایی برخواسته از طبیعت است. فلسفه وجودی برند شون، حمایت از طبیعت و زیبا شدن در کنار طبیعت با استفاده از محصولات با کیفیت طبیعی است. بر اساس این فلسفه محصولات گیاهی شون با بهره‌گیری از عصاره گیاهان، میوه ها و خواص مرتبط با آنان فرموله شده و در اختیار شما قرار گرفته است.

 

 

 

چرا شون؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شون محصول مشترک کشور ایران و آلمان است که با همکاری شرکت کریس اند کارل آلمان (در زمینه ارائه فرمولاسیون و تهیه مواد اولیه) و شرکت آریان کیمیا تک ایران در کشورمان به بازار عرضه شده است. به همین علت است که این محصول نامی آلمانی دارد.

 

 

 

شون در کجا ساخته می‌شود؟

 

 

 

در پاسخ به سوالات محصولات شون ساخت کجاست؟ و محصولات شون کجایی است؟  باید گفت که شون محصولی مشترک بین آلمان، ترکیه و ایران است. فرمولاسیون محصولات گیاهی این شرکت توسط شرکت آلمانی ارائه شده، ترکیب مواد اولیه و ساخت محصول در ترکیه انجام شده و از همان کشور صادرات به کشورهای اروپایی و خاورمیانه نیز صورت می‌گیرد. همچنین محصولات توسط شرکت آریان کیمیا تک در سطح ایران وارد و پخش می‌گردد.

 

 

 

 

محصولات بهداشتی و آرایشی شون

 

 

 

محصولات شون در دو دسته آرایشی و بهداشتی، در بازار مصرف موجود است. که محصولات بهداشتی شامل چهار دسته مراقبت از صورت، مراقبت از بدن، مراقبت از پوست و مراقبت از مو و همچنین ۵۲ نوع محصول بوده و محصولات آرایشی در سه دسته چشم، صورت و لب با ۱۴ نوع محصول طبقه‌بندی می‎شوند.

 

 

 

 

معرفی و راهنمای خرید ماسک مو شون

 

 

 

 ماسک مو شون سرشار از مواد اولیه طبیعی مغذی، رطوبت رسان و ترمیم کننده برای موهای خشک و آسیب دیده است. این ماسک مو ، رطوبت مورد نیاز موهای آسیب دیده را تامین و آن‌ها را نرم و لطیف می‌کند. همچنین باعث ترمیم ساقه مو شده و از آن در برابر آسیب‌های محیطی محافظت می‌کند.

در ادامه ضمن معرفی ویژگی‌های ماسک های مو شون، بهترین طریقه استفاده ماسک مو شون را بیان می‌کنیم.

 

 

 

انواع ماسک مو شون

 

 

 

شون دارای سه ماسک میوه ‌ای شون ، ماسک مو شون آووکادو و ماسک مو شون جینسینگ و کراتین است.

ماسک مو میوه ای شون مناسب موهای خشک، رنگ شده و آسیب دیده است. این ماسک با استفاده از عصاره میوه‌های قرمز نظیر توت فرنگی، موی شما را تغذیه و سلامتی را به آن باز می‌گرداند. میزان ترمیم کنندگی ماسک میوه‌ای شون مدیوم بوده و ویژه موهای کمتر آسیب دیده طراحی شده است.

ماسک مو شون آواکادوو با فرمولاسیون قوی خود ساقه و ریشه مو را تغذیه کرده و آبرسانی لازم به آن را انجام می‌دهد. آووکادو با داشتن ویتامین‌های گروه B و E سلامت را به موی شما بازگردانده و آن را درخشان می‌کند.

 

 

ماسک مو جینسبنگ و کراتین شون قوی‌ترین ماسک موی شون است. این ماسک با استفاده از ویژگی‌های گیاه جینسینگ و پروتئین کراتین، موهای بسیار آسیب دیده و رنگ شده را تغذیه و ترمیم می‌کند و سلامتی و درخشش را به آن باز می‌گرداند.

 

 

 

 

ترکیبات ماسک مو شون

 

 

 

ترکیبات اصلی ماسک مو شون با استفاده از مواد اولیه طبیعی مثل آووکادو، میوه‌های قرمز، جینسینگ و کراتین موهای آسیب دیده و رنگ شده شما را ترمیم کرده و سلامتی را به آن باز می‌گردانند.

هر یک از این مواد ویژگی خاص خود را دارند. ماسک موی شون کاسه ای جینسینگ و کراتین ، سلامتی و درخشش آسیب دیده ترین موها را نیز تضمین می‌کند. ماسک موی شون کاسه ای آووکادو آبرسانی به موهای خشک و آسیب دیده شما را انجام شده و آن را ترمیم می‌کند. ماسک موی میوه‌ ای شون برای موهای نرمال و کمتر آسیب دیده مناسب است.

 

 

 

قیمت ماسک مو شون

 

 

 

 

برای اطلاع از قیمت ماسک مو شون می‌توانید به سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیکی مراجعه کنید. قیمت ماسک مو شون علی رغم کیفیت بالا به جهت بهره بردن از فرمولاسیون گیاهی روز دنیا و بهترین مواد اولیه وارداتی، نسبت به محصولات مشابه بسیار مناسب‌تر است.

 

 

 

 

ویژگی های ماسک موی شون

 

 

 

ماسک مو شون، فولیکول مو را تقویت و ساقه آن را ترمیم می‌کند. این ماسک های مو، دارای رطوبت رسان طبیعی هستند و رطوبت موهای آسیب دیده شما را تامین کرده و آن را نرم و لطیف می‌کنند.

همچنین ماسک های موی شون باعث درخشان شدن و سلامتی موی شما می‌شوند. ماسک مو میوه ای شون (فروتی میکس شون) ، ماسک مو شون آووکادو و ماسک موی جینسینگ و کراتین شون هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند که در ادامه شرح داده خواهد شد. این ماسک‌ها از تخریب ساقه مو جلوگیری کرده و pH آن را تنظیم می‌کنند.

 

 

 

طریقه استفاده ماسک مو شون:

 

 

بهترین طریقه استفاده ماسک مو شون ، استفاده از آن پس از شستشوی سر است. ماسک گیاهی شون را 1 تا 2 دقیقه روی ساقه مو قرار داده و سپس آبکشی کنید.


ثبت نظر