گالف دارو - داروخانه اینترنتی

معرفی مام رول های برند شون

معرفی مام رول های برند شون
 
 

 

مام رول شون با انواع رایحه

 

 

 

 

عرق کردن یک نوع فرآیند برای تنظیم کردن دمای بدن است. وقتی‌که عرق بدن محل مناسبی برای تکثیر باکتری‌ها شود بوی بد و ناخوشایندی به مشام می‌رسد. بهترین و اولین قدم برای رفع این مشکل و مبارزه با آن جلوگیری از به وجود آمدن این محل است. خیلی از افراد با شستشوی مداوم و استفاده از موادی که جلوی عرق کردن را می‌گیرند به این اتفاق خاتمه می‌دهند.

بهترین زمان برای استفاده از خوش‌بو کننده‌های ضد عرق بعد از استحمام و زیر بغل است.تنها نکته مهم استفاده از این نوع مام‌ها این است که فقط باید روی پوست‌های سالم استفاده شود و اگر پوست زخمی شده یا دچار خراشیدگی باشد نباید از این مام‌ها استفاده کرد. از طرفی نباید نگران بود که استفاده از این محصولات برای بدن مضر است چرا  که استفاده از فرآورده ضد عرق مانع عرق کردن این ناحیه نمی‌شود و میزان کاهش عرق در این محصولات تنها پنجاه درصد از کل عرق است.

چون درجه حساسیت پوست هر انسانی با دیگر انسان‌ها متفاوت است امکان به وجود آمدن هرگونه حساسیتی با هر ترکیبی وجود دارد. متداول‌ترین نوع حساسیت در این دئورولان‌ها درماتیت یا التهاب‌های موضعی است که از تحریک پوست توسط این محصولات به وجود ‌می‌آید که این مشکل با کم کردن تعداد دفعات استفاده یا استفاده از ترکیباتی ملایم و استفاده از آن‌ها بر روی پوست‌های بدون عرق مخصوصا شب‌ها که تعریق بدن کمتر است می‌تواند تاثیر این محصول را بیشتر و عوارض آن‌را کم‌تر کند.

دئورولان های شون یکی از این محصولات پرکاربرد است. دئورولان‌های ضد تعریق شون با استفاده از عصاره درختان و تلفیق آن‌ها با رایحه‌های گوناگون بیشترین میزان تاثیر را برای جلوگیری از تعریق و ایجاد بوی بد در شبانه روز است. این محصولات بدون الکل هستند و روی لباس‌ها علی الخصوص لباس‌های تیره اثر به جا نمی‌گذارد. این دئورولان‌ها برای تمامی پوست‌ها مفیدند و فرمولاسیون آنها با استفاده از عصاره گیاهان و بدون استفاده از الکل و بارابن در خط تولید باعث شده که این محصول برای هر نوع سلیقه و پوستی متناسب است.

 

 

 

کاربرد و ویژگی مام رول شون با انواع رایحه

 

 

 

 

 

 

مام رول زنانه تندرلیف شون : به یادآورنده رایحه خنک گل‌ها و برگ‌های سبزرنگ گیاهان جنگلی است و شادابی و لطافت را به ما ارزانی می‌دارد.

 

 

مام رول زنانه پینگ پرنسس شون : دئورولان پینک پرنسس شون مخلوطی از رایحه دلنشین میوه های خوش‌طعم تابستانی بوده که با بوی چوب سدر و وانیل مخلوط شده است.

 

 

مام رول زنانه هون فلاور شون : ترکیب گل‌ها و میوه‌های تازه آغازگر رایحه این دئورولان است. شیرینی میوه‌ها و عطر تازه بودنشان انرژی را دوچندان می‌کند.

 

 

مام رول زنانه سیلک پتال شون : تلفیقی از رایحه سیب سبز ترش و مرکباتی مثل لیموترش است که با بوی شیرین وانیل ادغام شده است.

 

 

مام رول مردانه بلک فارست شون :حاوی عصاره گیاهان و مخلوطی شگفت آور از رایحه گل‌های وحشی جنگلی به همراه بوی چوب، همه و همه در دئورولان بلک فارست جمع شده‌اند

 

 

مام رول مردانه  فرش بامبو شون : رایحه اعجاب انگیز مرکبات و چوب‌ها و حس تازگی منعکس شده‌اند. بامبو در این نوع از دراما از دئورولان انسان را به وجد می آورد.

 

 

 

 

چرا مام رول شون ؟

 

 

 

-دارا بودن رایحه خوش

 

 

-استفاده از عصاره درختان در ترکیبات آن‌ها

 

 

-بیشترین میزان تاثیر در جلوگیری از تعریق

 

 

-نبود الکل و بارابن در ترکیبات دئورولان‌ها

 

 

-نماندن اثر لک بر روی البسه علی‌الخصوص لباس‌های تیره

 

 

-مناسب برای تمامی افراد با پوست‌های متفاوت

 

 

 

نحوه استفاده از مام رول شون

 

 

 

دئورولان‌های شون را باید در شب و غروب استفاده کنید. به این صورت که آن‌ها را روی زیربغل خود بمالید و صبح روز بعد با آب و صابون بشویید. در ضمن فراموش نکنید که بعد از استفاده از مام سریعا لباس نپوشید و بگذارید تا مام به طور کامل خشک شود.


ثبت نظر