گالف دارو - داروخانه اینترنتی

با سرم مو سریتا آشنا شوید!

با سرم مو سریتا آشنا شوید!

سرم موی سریتا محصول برند سریتا یکی از برند های تخصصی شرکت پارس آزمای طب می باشد که بیش از یک دهه از شروع فعالیت آن می گذرد و در سال ۱۳۸۳ ثبت و وارد بازار گردیده است.

محصولات این برند با تلاش بی وقفه گروه تحقیق و توسعه در راستای ارتقاء سطح سلامت جامعه و با نگاهی تخصصی در زمینه سلامت و زیبایی مو و با رویکردی علمی و دانش بنیان پا به عرصه رقابت با همتایان بین المللی خود نهاد.

هدف این برند تولید محصولاتی با کیفیت بالا در زمینه زیبایی و مراقبت از مو با استفاده از مواد موثره گیاهی و همچنین ارائه محصولات تخصصی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با بکارگیری از نیروی متخصص و مجرب می باشد.

سرم مو سریتا

-حاوی کراتین برای تغذیه مو
-جلوگیری از وز شدن و ایجاد موخوره
-حالت پذیری و افزایش رطوبت تار مو
-افزایش مقاومت و انعطاف پذیری تارهای مو
-ترکیبی ویتامینه برای ترمیم ساقه موی آسیب دیده

سرم موی سریتا چطوراست؟

باید بگوییم برای انواع موهای خشک و چرب و یا صاف و مجعد و همچنین ترمیم موهای آسیب دیده ناشی از رنگ، فر و صاف کردن مناسب است.

سرم مو سریتا مواد مغذی مو را فراهم می کند و به آنها استحکام می بخشد.

همچنین موها را حالت داده و آنها را سالم ، ابریشمی و براق می گرداند.

سرم موی سریتا ترکیبی ویژه از پروتئین های هیدرولیز شده کراتین و سیلیکون ها و ویتامین E است که دارای خواص زیر می باشد:

-پیشگیری از بروز موخوره
-افزایش درخشندگی و ماندگاری رنگ موها
-افزایش استحکام و قابلیت کشسانی و حالت پذیری بهتر موها
-تغذیه و ترمیم ساقه و تار موهای آسیب دیده بر اثر رنگ ، مش و مواد دکلره، حرارت روشهای مختلف آراستن مو (سشوار و اتوی مو) ، آلودگی هوا، آب و -هوای ناملایم ، آب استخرها

همچنین به دلیل وجود مواد احیا کننده طبیعی و کراتین در سرم کراتین مو سریتا میتوانید این محصول را به طور روزانه و یا هفته ای سه مرتبه برای کل ساقه مو استفاده نمایید تا خاصیت ترمیمی این سرم بیشتر و بهتر برای گیسوان شما تاثیرگذار باشد.

سرم کراتین مو سریتا یک لایه محافظ نازک بر روی رشته های مو تشکیل می دهد و باعث حفظ رطوبت مو می گردد. همچنین باعث درخشندگی مو شده و مانع وز شدن و پف مو می گردد.

موها را از آسیبهای ایجاد شده ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و استفاده از محصولات زیبایی مو محافظت می نماید.

مواد موثره:

کراتین ، ویتامین E

کراتین نوعی پروتئین است که جزو اصلی سازنده ساختار مو است که تغییر در میزان این پروتئین می تواند باعث آسیب به ساقه مو و سلامت آن شود.

در اثر استفاده از لوازم آرایشی مو مثل اتو مو، سشوار، رنگ مو میزان کراتین مو کاهش می یابد که نتیجه آن وز شدن و آسیب به ساقه مو می باشد.

این محصول را می توان قبل از سشوار و بعد ار سشوار به منظور حالت دهی مو استفاده کرد.

ویتامین E

ویتامین E سبب بهبود رشد و توسعه مویرگ ها و عروق خونی می‌شود و به رشد موها کمک می نماید و در بسیاری از افراد سبب افزایش جریان خون به ریشه موهای سر می‌شود و رشد موها را در بسیاری از افراد تسریع می‌نماید.

طریقه مصرف:

پس از شستن موها و گرفتن آب آنها با حوله مقدار لازم از سرم مو را روی کف دست ریخته و روی کف دو دست پخش کنید و تمام سطح موها را از انتها تا نزدیک ریشه موها، به طور مساوی به سرم مو آغشته نمایید.


ثبت نظر