گالف دارو - داروخانه اینترنتی

تأثیر شگفت انگیز ویتامین سی بر پوست و معرفی تونر ویتامین سی سی گل

تأثیر شگفت انگیز ویتامین سی بر پوست و معرفی تونر ویتامین سی سی گل

 

 

ویتامین سی بوتاکس بدون سوزن

 

 

شاید مدتی است که از دیدن خط اخم روی پیشانی تان اعصاب برای تان باقی نمانده است. یا شاید کم‌کم شاهد چین‌ و چروک های ریزی روی پوستتان و حوالی چشمتان هستید. ممکن است اطرافیان بوتاکس را به شما پیشنهاد کنند. اما شما از سوزن بوتاکس می‌ترسید و یا به هر دلیلی اعم از نیاز به تمدید چند ماه یک‌ بار نمی‌خواهید شروع به استفاده از روشی مثل بوتاکس برای توقف پیری پوستتان نمایید.

این‌ جملات به این معنی نیستند که باید چروک ‌های اعصاب خرد کن روی پوستتان را تحمل کرده و خودخوری کنید. یک بوتاکس بدون درد و  کم ‌هزینه در ظرف میوه تان وجود دارد . عصاره پرتقال ، نارنج و سایر مرکبات، پوست پرتقال و حتی ژلاتینی که به دور هسته مرکبات وجود دارد به خاطر وجود ویتامین سی یک گزینه عالی برای جلوگیری از پیری پوست و کاهش چین‌وچروک های صورت است.

 

 

 

ویتامین سی را چطور بهتر به پوستمان برسانیم؟

 

 

 

 

 

 

 

 

خب هستند کسانی که دلشان نمی‌خواهد روی پوستشان احساس نوچی داشته باشند یا این‌ که چون خود پرتقال را یک کرم لاکچری که برای آن هزینه کرده باشند نمی‌دانند، در استفاده هر روز و منظم آن اهمال می‌کند. در این شرایط بهترین انتخاب کرم ویتامین سی است. شما می‌توانید این کرم دوست داشتنی و مفید را بردارید و بسیاری از کرم های شب، جوان کننده و ضد لک را کنار بگذارید و میز آرایشتان را خلوت کنید. همچنین با انتخاب کرم ویتامین سی شما یک کرم آب‌رسان بی‌نظیر هم دارید.

همچنین یکی از خواص ویتامین سی این است که در برخورد با هوا دچار اکسیداسیون می شود و از خواص آن کاسته می شود. اگر بتوان به نحوی، ویتامین سی را به طور غلیظ به لایه های زیرین پوست برسانیم تا اکسید نشود، بهتر می توانیم از خواص اعجاز انگیز این نعمت بزرگ خداوند بهره مند شویم. کرم هایی با فرمولاسیون های پیشرفته، و تولید شده به روش های بیوتکنولوژی در شرایط تولید خاص، می تواند همان امداد رسان و منبع ویتامین سی به پوست عزیزتان باشد. اینکه بتوانید کرم یا سرم ویتامین سی پیدا کنید که به واقع خواص ویتامین سی را داشته باشد و همچنین بتواند این خواص را به درستی به لایه های زیرین پوست برساند یعنی یک قدم بزرگ به سوی جوانی.

 

 

 

 

کرم ویتامین سی و کلاژن

 

 

 

 

 

 

 

 

منابع غنی ویتامین سی بر روی پوست شما کلاژن سازی می کنند. حالا دیگر به مرحمت تبلیغ ‌های انواع کرم های جوان‌ ساز خوب می‌دانید کلاژن دقیقاً چه کاری می کند. کلاژن پروتئینی هست که وجود آن می تواند به محکم و سالم ماندن پوست شما کمک کند. کلاژن از افتادگی، شل شدگی و خشکی و انواع آسیب های ناشی از ضعیف بودن پوست کمک می نماید. حال اگر کلاژن به همراه الاستین روی پوست شما حضور فعال داشته باشند این یعنی جوانی بدون مرز پوست شما. الاستین پروتئینی است که باعث افزایش الاستیسیته و حالت کشسانی پوست شما می شود. یعنی نقاطی از صورت شما مانند پیشانی و چشم‌ها که همیشه در معرض حرکت و جمع شدگی های پیاپی هستند، در صورت داشتن حالت کشسانی بهتر دیگر چروک نمی‌شوند. در واقع جا ماندن اخم و خنده روی نقاط مختلف صورت به خاطر کاهش حالت کشسانی و البته کم آبی و یا دهیدراته شدن پوست است.

شما می توانید با رساندن صحیح ویتامین سی به پوست خود، روند تولید کلاژن و الاستین را بهبود و تسریع بببخشید. واقعیت این است که در جوانی این پروتئین ها به وفور بر روی پوست تولید می شوند. اما به دلیل عواملی همچون، پیری، اشعه آفتاب، مصرف دخانیات، تغذیه نامناسب و ... تولید این دو پروتئین دوست داشتنی کم می شود. و این همان اتفاقی است که منجر به پیدایش چین و چروک بر روی پوستتان می شود.

 

 

 

کرم ویتامین سی دشمن رادیکال های آزاد

 

 

 

رادیکال های آزاد موجود در اتمسفر اطرافمان که یکی از عوامل تولید آن ها آلودگی هواست، می تواند در روند پیری پوست تاثیر بسیاری بگذارد. اینکه بتوان با استفاده از یک نوع کرم علاوه بر جوانسازی و آبرسانی به پوست رادیکال های آزاد را هم قبل از نفوذ به پوست گیر انداخت، یعنی شما بی نهایت به پوستتان خدمت کرده اید. خبر جالب این جاست که یکی دیگر از خواص ویتامین سی، به دام انداختن رادیکال های آزاد است!!!

 

 

 

کرم ویتامین سی پوست شما را روشن و درخشان می کند

 

 

 

می توانید در همان تیوپ کرم ویتامین سی خود یک کرم لایه بردار هم داشته باشید. و این به دلیل خواص ذاتی ویتامین سی و خاصیت لایه برداری سطحی آن است. همان طور که حتما می دانید لایه برداری به موقع، اصولی و به اندازه می تواند به پاکسازی پوست، از بین رفتن لکه ها و البته روشن و درخشان نمودن آن کمک بسیار زیادی نماید.

 

 

 

تونر ویتامین سی سی گل 

 

 

 

 

 

 

 

 

با تونیک ویتامین سی سی‌گل پوست خود را شفاف کنید!
 
 
 
 

قرار گرفتن در معرض آلودگی‌ها باعث به‌وجود آمدن لک‌های پوستی و تغییر رنگ پوست می‌شود، از این رو نیاز است آلودگی‌ها و مواد آرایشی به خوبی از روی پوست تمیز شوند تا پوست، شادابی و طراوت خود را از دست ندهد. به کمک تونیک‌ها می‌توان پوست را به‌ صورت عمقی از هر آلودگی پاک کرد.

تونر سی گل در کاهش چربی پوست و تنظیم سبیوم پوست بسیار مؤثر است. تونیک ویتامین سی سی گل با لایه برداری ملایم از سطح پوست‌های چرب و آکنه‌ای، چربی مازاد پوست، آلودگی‌ها و باقی مواد آرایشی را از بین می‌برد. تونر سی گل باعث افزایش رطوبت و نرمی پوست شده و منافذ باز پوست را کاهش می‌دهد. این تونر سیگل سرشار از ویتامین C است و سبب شادابی و روشن شدن پوست می‌شود.

ویتامین سی حاوی آنتی‌اکسیدان است که که با خنثی کردن رادیکال‌های آزاد باعث کلاژن‌سازی و محافظت پوست در برابر اشعه فرابنفش خورشید می‌شود. افزایش کلاژن سازی، ضد پیری است و دردرمان جوش و آکنه مؤثر است. ویتامین سی، ساخت لیپید در پوست را افزایش می‌دهد که منجر به حفظ آب پوست می‌شود. همچنین ویتامین سی تولید ملانین (عامل به‌وجود آمدن لکه‌های تیره در پوست) را کاهش می‌دهد.

 

 

 

 

ویژگی‌های اصلی:

 

 

 

روشن کننده پوست 

 

 

غنی شده با ویتامین C

 

 

رفع چربی پوست

 

 

کاهش جوش و آکنه پوست

 

 

لایه‌برداری ملایم

 

 

کاهش منافذ باز پوست

 

 

نرم‌کننده

 

 

تنظیم سبوم (چربی) پوست

 

 

افزایش شادابی پوست

 

 


برای چه افرادی مناسب است:

 


تونر سی گل، برای افراد با پوست‌های چرب و آکنه‌ای مناسب است.

 


ثبت نظر