گالف دارو

نحوه ارسال کالا

ارسال رایگان

* ارسال تمامی سفارش­ ها برای هر آدرس (تهران و شهرستان) با مبلغ بیش از 200 هزار تومان رایگان خواهد بود.

 

هزینه ارسال مرسولات در تهران

* سفارشات بالای 200 هزار تومان کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران به صورت رایگان ارسال می شود و ارسال سفارشات زیر 200 هزار تومان با دریافت هزینه 15.000 تومان انجام می شود.

 

هزینه ارسال مرسولات در شهرستان

* سفارشات بالای 200 هزار تومان به سراسر کشور به صورت رایگان ارسال می شود و ارسال سفارشات زیر 200 هزار تومان هزینه طبق تعرفه پستی انجام می شود.

 

نحوه ارسال سفارش

* سفارشات در تهران با پیک موتوری و در شهرستان­ ها به وسیله پست خواهد بود.

* سفارشات در بقیه نقاط کشور از طریق شرکت پست صورت می پذیرد.

 

زمان تحویل سفارش در تهران

* سفارشات از شنبه الی پنج شنبه به جز ایام تعطیل در دو بازه زمانی 9:00 الی 15:00 و 15:00 الی 21:00 ارسال می شود .

* سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل رسمی در اولین روز کاری پردازش می گردند.

 

زمان تحویل سفارش در خارج از شهر تهران و شهرستان ها

* ارسال به خارج از محدوده شهر تهران و سایر نقاط کشور به عهده شرکت پست خواهد بود و در حدود 2 الی 5 روز کاری برای پست پیشتاز و 2 الی 3 روز کاری برای پست سفارشی جهت تحویل زمان خواهد برد.

* برای مشتریانی که ارسال آنها از طریق پست می باشد پس از تحویل کالا به پست برای آنها کد رهگیری مرسوله از طریق پیامک ارسال خواهد شد. که از طریق آدرس https://www.post.ir/ (درگاه شرکت پست) قسمت رهگیری مرسوله پستی قابل پیگیری خواهد بود.

 

ارسال مجدد سفارش

* اگر پس از ارسال سفارش، به هر دلیلی مشتری موفق به دریافت نشود، هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت می شود. لذا برای ارسال دوباره سفارش، مشتریان عزیز باید مبلغ ارسال را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایند تا گالف دارو نسبت به ارسال مجدد سفارش اقدام نماید.

 

دریافت حضوری سفارشات

* جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سفارش به صورت حضوری، ابتدا کالای خود را در سایت ثبت سفارش نمائید سپس طی تماس با کارشناسان فروش جهت هماهنگی در ساعات کاری به صورت حضوری به داروخانه‌ی فیزیکی ما مراجعه و مرسوله‌ی خود را دریافت نمایید. در اینصورت هزینه ارسال از سفارش شما کسر خواهد شد.

 

تکمیل فرم ثبت سفارش و شرایط تحویل

* مشتریان محترم باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. پس از ثبت خرید کارشناسان فروش جهت تائید نهایی و هماهنگی های لازم با مشتری تماس خواهند گرفت.

* مشتریان محترم می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. کلیه تحویل گیرندگان مطابق با فرم تکمیل شده در سایت هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشند.

* تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون رستوران، کافی نت، مترو، هتل و... امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل گیرنده دقیق و قابل استناد باشد.

* مشتریان محترم به هنگام تحویل گرفتن مرسوله ی خود، از صحت و سلامت محصول دریافتی اطمینان حاصل نمایند. پس از دریافت کالا، گالف دارو هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.